TR | EN
ESOGÜ TÖMER'den Yabancı Uyruklu Öğrencilere İftar
12.04.2023
Öne çıkan görsel

Üniversitemiz Türkçe Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi (TÖMER), Türkçe hazırlık eğitimine devam eden yabancı uyruklu öğrencilerine Turizm Fakültesi Eğitim ve Uygulama Oteli’nde iftar yemeği verdi.

TÖMER Müdürü Doç. Dr. Oktay Berber ile Müdür Yardımcıları Doç. Dr. Tuba Onat Çakıroğlu, Dr. Öğr. Üyesi Aliye Nur Ercan Güven'in ev sahipliğinde düzenlenen iftar yemeğine Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Kamil Çolak, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ramazan Erdağ ve Prof. Dr. Hakan Demiral, Rektör Danışmanı Prof. Dr. Emine Gümüşsoy, Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yaşar Sarı, ESOGÜ Sürekli Eğitim Merkezi (ESOGÜSEM) Müdürü Prof. Dr. Özgür Emiroğlu, ESOGÜ Kurumsal İletişim Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Y. Murat Bulut, TÖMER yönetim kurulu üyeleri Doç. Dr. Ersin Karademir ile Doç. Dr. Volkan Marttin, TÖMER akademik ve idari personeli ile Turizm Fakültesi Eğitim ve Uygulama Oteli’nde misafir edilen depremzede vatandaşlar da katıldı.

İftar öncesinde Üniversitemiz Rektörü ve Rektör Yarımcıları depremzede misafirler ve yabancı uyruklu öğrencilerle bir süre sohbet etti.